Blog

Dlaczego film reklamowy nie jest magicznym sposobem na rozwój Twojej firmy

2 sierpnia 2022
Brak komentarzy
Dzisiaj postaram się odpowiedzieć na bardzo ważne pytanie- czy faktycznie Twoja firma potrzebuje filmu reklamowego? Jest to bardzo ciekawy temat, tym bardziej, że często zauważam hasła firm i osób zajmujących się tworzeniem wideo, że reklamują swoje usługi jako te, które musisz mieć i te, które sprawią, że Twoje zasięgi będą rosły tak bardzo, że będzie […]
Czytaj więcej

Czym jest film reklamowy w dobie social media?

11 lipca 2022
Brak komentarzy
Należy jasno powiedzieć, że film reklamowy, to nie tylko te produkcje, które widzimy w telewizji. Internet i media społecznościowe zrewolucjonizowały branżę reklamową, a format video z każdym rokiem zyskiwał na sile. W ostatnich latach dużo mówiło się o tym, że każdy kolejny rok będzie rokiem video. Teraz możemy już śmiało powiedzieć, że jest to era […]
Czytaj więcej

Fotorelacja z konferencji w Szczecinie

2 czerwca 2022
Brak komentarzy
Często moi klienci zlecają mi stworzenie video relacji z wydarzenia, ale zadają również pytanie - czy wykonuję także zdjęcia z eventów? Odpowiedź jest prosta - TAK! Fotorelacje z wydarzeń biznesowych są jednym z elementów mojej pracy.
Czytaj więcej

Twoje logo, to nie mięcho!

23 maja 2022
Brak komentarzy
Firmy wydają niemałe pieniądze na filmy reklamowe do internetu, następnie wydają kolejne pieniądze na płatne kampanie reklamowe na Facebooku, YouTube lub innych platformach, a absolutnie nie biorą pod uwagę optymalizacji video pod kątem emisji na danych platformach.
Czytaj więcej

Czym jest bokeh?

11 stycznia 2022
Brak komentarzy
BOKEH ? Nie! To nie japoński zespół grający muzykę POP.
Czytaj więcej

Jak uzyskać lepszą jakość zdjęć i filmów dla profilu firmy w social media?

11 stycznia 2022
Brak komentarzy
Jedna rzecz, która sprawi, że uzyskasz lepszą jakość zdjęć i filmów do publikowania w socialach swojej firmy/marki, to... ŚWIATŁO!
Czytaj więcej
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2022
Wykonanie: Miłosz Kraiński