Film promujący KIA EV6

Bachanalia w Zielonej Górze, a tam telebimy, gdzie restauracja Prywatka mogła wrzucić coś od siebie. Decyzja zapadła, że ma to być promo video. Termin – na wczoraj!

Plan? Hmmm… tutaj ciężko mówić o planowaniu ujęć i kadrów. Nie było zbytnio przestrzeni i warunków na solidną preprodukcję. Było to raczej “szycie” na miejscu.

Czy to źle? Osobiście uważam, że plan i preprodukcja to podstawa jeżeli chodzi o tworzenie filmów, natomiast są sytuacje, kiedy nie ma na to środków, chociażby w postaci wcześniej wspomnianego czasu.

Nie zostawiamy klienta samego, tylko bierzemy się do roboty i bazując na własnym doświadczeniu i kreatywności, staramy się zaaranżować sceny i modyfikować je na bieżąco podczas nagrywek. Dla chcącego nic trudnego.

Lata spędzone przy realizowaniu różnych filmów pokazały mi, że nie zawsze będziemy mogli realizować projekty zgodnie ze sztuką, zgodnie z tym jak lubimy, wolimy, chcemy. Uważam, że odnalezienie się w pewnych sytuacjach powinno cechować każdego twórcę.

Tak czy inaczej, mimo wszystko w miarę możliwości dbajcie o solidną preprodukcję, dokumentację i nawet jeżeli macie coś pięknie opracowane, to stwórzcie alternatywy – plan B,C,D w razie gdyby coś jednak się “wysypało”.

Klient: KIA Polmotor
Miejsce realizacji: Szczecin

Masz pytanie?

Skontaktuj się

739 214 634
 kontakt@remedy-brand.com

    Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024
    Wykonanie: Miłosz Kraiński