Remedy-Brand | Video marketing to sposób na rozwój firmy
Video marketing to najlepsza forma marketingu w mediach społecznościowych. Remedy-Brand zajmuje się realizacją treści video dostosowaną do współczesnego odbiorcy.
16857
post-template-default,single,single-post,postid-16857,single-format-standard,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
rremedy-brand produkcja filmowa

Video marketing- dla dużych i małych przedsiębiorstw

 

Video marketing to narzędzie służące do promocji marki potrzebne każdej firmie bez względu na branżę.

To nic innego jak działania prowadzone w celu budowania świadomości marki, promocji produktu, usługi, mające charakter długofalowy i wielokanałowy wykorzystujące materiały video. Materiały video przygotowywane są specjalnie z ukierunkowaniem na konkretne strategie reklamowe, grupy docelowe i wykorzystywane są w mediach społecznościowych, na stronie internetowej, newsletterach itp. Śledzenie statystyk, a także badań prowadzonych pod kątem video marketingu wskazuje na to, że treści audiowizualne mają większą moc sprzedażową.

Oczywiście jest to złożona kwestia, odpowiednio poprowadzonej kampanii z użyciem materiału video, jednak już sam film promocyjny powinien być starannie przemyślany i zrealizowany, tak by trafiał do odpowiedniej grupy odbiorców i wywierał na nich odpowiednie emocje, zapadał w pamięć. Takie działania wymagają odpowiednich kadrów, przemyślanych ujęć, znajomości trendów odtwarzania reklam video, a co za tym idzie odpowiednich formatów, ponieważ nie każdy format przyjmie się z taką samą skutecznością w treści maila, czy facebooku.

 

 

Remedy-Brand-Produkcja-Filmowa-Video-marketing

Video marketing jest świetną alternatywą dla dużych, mniejszych, jak i mikroprzedsiębiorstw. Większe przedsiębiorstwa doskonale znają moc i prognozy dla skuteczności video marketingu, co widać w rosnących tendencjach do wykorzystywania filmów reklamowych różnego typu w kampaniach reklamowych.
Remedy-Brand zajmuje się produkcją filmową, a w naszej ofercie znajdują się m.in. spoty reklamowe, filmy promocyjne, filmy wizerunkowe, video blogi, filmy korporacyjne i biznesowe, video relacje, video lookbooki, które doskonale sprawdzą się w roli sprzedażowej. Korzystanie i promowanie firmy za pomocą materiałów wideo to same korzyści dla marki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy! Zrealizujemy dla Państwa film reklamowy, a także udzielimy wsparcia w social media marketingu!

 

Zobacz więcej naszych wpisów