Remedy-Brand | Video edukacyjne
Produkcja filmowa programu realizowanego w Szczecinie o charakterze edukacyjnym z zaangażowaniem kilku operatorów kamer. Realizacja na żywo.
17124
post-template-default,single,single-post,postid-17124,single-format-standard,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
relacja na żywo

Video jako forma edukacji

Edukacja w atrakcyjnej formie video

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w filmowaniu świetnego projektu autorstwa
Pani Katarzyny Nakielskiej-Pawluk. Projekt Załoga Przyszłości miał na celu zdobycie przez uczestników wiedzy dotyczącej sprzedaży, a także wykorzystanie jej w częsci warsztatowej. W programie uczestniczyły trzyosobowe zespoły, które po ukończeniu programu zdobyły „Certyfikat ukończenia innowacyjnego szkolenia z zakresu SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA”.

.

Realizowaliśmy 6 odcinków programu wspomagając działania Nyx Media. Realizacja programu na żywo, w której brało udział trzech operatorów wymaga przede wszystkim umiejętności pracy zespołowej, ponieważ (nie biorąc pod uwagę umiejętności filmowania i znajomości możliwości sprzętu) końcowy efekt uzależniony jest od połączenia kadrów trzech niezależych, ale współpracujących ze sobą kamer.

 

Realizacja na żywo wymaga przygotowania

 

Realizacje na żywo wymagają odpowiedniego przygotowania, a także wykorzystania w pełni warunków jakie oferuje miejsce nagrań, a czasami stworzenia odpowiedniej do filmowania przestrzeni. Cieszymy się, że realizacja poszła sprawnie i mimo braku studyjnych warunków, stworzyliśmy odpowiednie oświetlenie, nagłośnienie, a także wcześniej wspominaną przestrzeń.

Podczas realizacji na żywo nie ma miejsca na powtórki, dlatego właśnie operatorzy powinni być skoncentrowani, a współpraca z realizatorem materiału, który ma wgląd do wszystkich kamer powinna odbywać się bezwarunkowo.  Podczas pracy realizator zazwyczaj kontaktuje się z operatorami za pomocą Head Set’ów. Realizator zajmuje się łączeniem materiału, który uzyskuje od operatorów. Oczywiście wcześniej powinien mieć scenariusz, bądź plan programu, który znacznie podnosi jakość pracy.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, służymy pomocą w tworzeniu treści audio-wizualnych sprzyjających budowaniu marki eksperckiej.

Kontakt