Remedy-Brand | Sesja ślubna nad morzem
Sesja ślubna w wykonaniu Remedy-Brand, czyli piękne kadry w naszych ulubionych obiektywach.
17154
post-template-default,single,single-post,postid-17154,single-format-standard,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Sesja ślubna nad morzem

 

SESJA ŚLUBNA W KOŁOBRZEGU

 

Sesję ślubną Kariny i Łukasza realizowaliśmy w poniedziałek dzień po poprawinach i dwa dni po hucznym weselu, w jakim braliśmy udział jako goście. Marzeniem pary młodej była sesja w Kołobrzegu z którego pochodzi Łukasz i pokazanie jego urokliwych okolicy. Na sesję mieliśmy jedynie 4 godzin, podczas których przemieszczaliśmy się do wybranych przez nowożeńców miejscach. Ograniczona ilość czasu nie yła dla nas zaskoczeniem, ponieważ ta szalona para każdą minutę pobytu w Polsce miała doskonale zaplanowaną.

 

Podczas sesji używaliśmy Sony A7S II z obiektywem Obiektyw Samyang 85 mm f/1.4 IF UMC / Sony, a także Panasonic GH4 z Samyang 50 mm f/1.2 AS UMC CS / Micro 4/3, te dwa zestawienia są zdecydowanie moimi ulubionymi.

Zobacz więcej naszych wpisów