Remedy-Brand | Sesja zdjęciowa w plenerze- sesja narzeczeńska
Sesja w plenerze realizowana dla narzeczeństwa w okolicach Szczecina. W naszych kadrach pokazaliśmy kobiecość, męskość i uczucie dwojga ludzi. Fotografujemy z pasji.
sesja, sesja zdjęciowa, fotografia, reprodukcja filmowa, film promocyjnymedy-brand, sesja ślubna, fotoreportaż, wideofilmowanie, filmowanie , filmowanie szczecin,
17221
post-template-default,single,single-post,postid-17221,single-format-standard,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Sesja narzeczeńska w Szczecinie

Sesja narzeczeńska w plenerze

Sesja narzeczeńska to piękny sposób na upamiętnienie cudownego czasu narzeczeństwa. Z Gosią i Jasiem na sesję zdjęciową byliśmy umówieni już kilka miesięcy wcześniej, wiedzieliśmy od początku, że będzie to sesja plenerowa, a pomysły na miejsca co jakiś czas się zmieniały.

Czasami wystarczy rozejrzeć się wokół siebie by dostrzec odpowiednie miejsce na zaplanowane wcześniej kadry. Miejscem jakie zaproponowaliśmy przyszłej parze młodej był las i pole usytuowane pod Szczecinem, niedaleko Binowo Park Golf Club.


Praca z Gosią i Jankiem była czystą przyjemnością. Wesołe usposobienie tych dwojga i otwartość na pokonywanie niełatwych szlaków leśnych zaowocowała pięknymi kadrami. Trzeba przyznać, że obiektywy bardzo polubiły tę parę, co bardzo nas cieszy, ponieważ z nimi zobaczymy się ponownie w październiku realizując reportaż ślubny.

 

Do wykorzystania mieliśmy piękne krajobrazy, a szczególną uwagę musieliśmy zwrócić na wykorzystania światła, które mimo wczesnej godziny w otwartej przestrzeni mocno przepalało zdjęcia, natomiast w lesie pięknie współgrało z romantycznym i zarazem lekkim klimatem, który naszym zdaniem doskonale pasuje do bohaterów zdjęć.

Zdjęcia wykonaliśmy Sony A7S II z obiektywem Canon 70-200 mm f/2.8 i Panasonic GH4 z obiektywem Samyang 50 mm f/1.2, użylismy również do drugiego bezlusterkowca obiektywu Panasonic LUMIX G Macro 30 mm f/2.8.

.

Zobacz więcej naszych wpisów