Remedy-Brand | Sesja brzuszkowa w plenerze
Sesja brzuszkowa realizowana pod Poznaniem za pomocą Sony A7sII i Panasonic GH4
17022
post-template-default,single,single-post,postid-17022,single-format-standard,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
sesja zdjeciowa remedy-brand plener

Robimy zdjęcia z pasji

Sesja brzuszkowa

Sesja brzuszkowa wymaga dobrego przygotowania nie tylko fotografa, ale i przyszłych rodziców, wybierając się na sesję brzuszkową w plenerze, gotowym trzeba być na wszystko, na pogodę i niepogodę, kąsające komary, a także konieczne dla dobrego samopoczucia przerwy dla przyszłej mamy.

.

Sesja brzuszkowa to dla nas przede wszystkim ukazanie kobiecości, piękna, miłości jakim emanuje kobieta, a także podkreślenie roli przyszłego taty.

 

film wizerunkowy Remedy-Brand Szczecin produkcja filmowa

remedy-brand

 

fotografia remedy-brand

Podczas sesji z Karoliną i Tomkiem pojawiły się balony z helem, wiosenne lekkie stylizacje, sportowy look, ale także pełen kobiecości i elegancki niebanalny strój. Sesja odbywała się na terenie Śremu w województwie Wielkopolskim, zaczynając od spaceru po mieniącym się w pięknych odcieniach srebrzystej zieleni zbożu wykorzystywaliśmy słońce, które bardzo mocno doświetlało nasze kadry, tworząc ciekawe mocne cienie. Naszym założeniem było ukazanie przyszłych rodziców w jak najbardziej zielonym środowisku, z dala od zgiełku miasta, dlatego także kolejne zdjęcia realizowaliśmy w lesie, następnie tle żółtego rzepaku, a także na łące pełnej pięknych kwiatów. Szczególnie to ostatnie miejsce zachwyciło nas swoim klimatem, co zostało uwiecznione nie tylko na fotografiach, ale także krótkiej relacji wideo z backstage sesji. Klimatyczny zachód słońca, idealnie dobrana stylizacja Karoli i Tomka stworzyły piękny obraz. Zachodzące słońce w pełnie zostało wykorzystane do stworzenia przemyślanych, wymierzonych kadrów.

portret remedy-brand

Podczas sesji towarzyszyły nam nasze bezlusterkowce Sony A7S II i Panasonic lumix GH4, natomiast wideo powstało przy użyciu Sony A7S II i obiektywu obiektyw Samyang 85mm.
fotografria szczecin remedy-bran

remedy-brand szczecin sesja

Film został nagrany z prędkością 120 kl./s, co dzięki pełnoklatkowej matrycy, która odczytuje wszystkie piksele w czasie 100Mb/s uzyskaliśmy właśnie takie efekty. Wspomnieć należy także, że Sony A7S II jest aparatem o 5-kierunkowym systemie stabilizacji obrazu, dzięki czemu ujęcia jakie nim uzyskujemy są płynne, ponieważ innowacyjny inteligentny system koryguje odchylenia, pochylenia, a także ruchy boczne i obrotowe.
Zapraszamy do obejrzenia naszej produkcji.

Kontakt