Remedy-Brand | Video relacja – Eska businnes party
17077
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17077,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Video relacja – Eska Business Party by Grupa Polmotor

 

Video prezentujące przebieg gali biznesowej organizowanej przez Radio Eska i Grupę Polmotor

 

Na zlecenie magazynu szczecińskiego Prestiż realizowaliśmy video relację z jednej najsłynniejszych gali, jekie odbywają się w Szczecinie. Eska Business Party by Grupa Polmotor to wydarzenie za które odpowiadają Radio Eska i Grupę Polmotor. Eska Business Party by Grupa Polmotor to bardzo duże logistyczne przedświęwzięcie, które mieliśmy okazję obserwować zza naszych obiektywów już dwa dni przed oficjalnym rozpoczęciem. Towarzyszyła nam podczas realizacji konferansjerka Daria Nowak, która jak zawsze była rewelacyjna w swojej roli.

Salony Grupy Polmotor ugościły gości naprawdę na wysokim poziomie, był czerwony dywan, szampan, a także przepyszne przystawki z Aramia Podzamcze.

Gwiazdą wieczoru była Natalia Nykiel, zagrali również Magic Of The Queen, który wiernie odtwarza dorobek artystyczny grupy Queen, a po koncertach na scenie pojawił się dj Gregory rozgrzał parkiet do czerwoności, dzięki czemu goście mogli bawić się przy najlepszej muzyce.

 

 

 


Podczas realizacji używaliśmy dji Ronin M z Panasonic GH5, który sprawdził się idelanie ponieważ dzięki swojej niewielkiej wielkości z łatwością przemieszczaliśmy się między gośćmi uzyskując płynne ujęcia. Oprócz Panasonic GH5 używaliśmy również Panasonic GH4 i Sony A7S II z rekorderem dyskowym Atomos Shogun Flame, dzięki któremu nawet przy niekorzystnym świetle uzyskany obraz jest wyrażny i jasny.

W video relacji chcieliśmy pokazać zarówno elementy z procesu szykowania wydarzenia, jak i samej gali w której uczestniczyli m.in. przedstawiciele firm Pomorza Zachodniego. Nie zabrakło również ujęć obrazujących dobrą zabawę, emocji związanej z występami wokalistów, tancerzy oraz gościnności Salonów Grupy Polmotor.

 

Zobacz więcej naszych produkcji