Remedy-Brand | Video lookbook – Retrokicks.pl
16934
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16934,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Video lookbook – Retrokicks.pl

 

Film promujący najnowszą kolekcję butów dostępnych w Retrokicks.pl

 

Do realizacji video lookbooka dla marki Retrokicks.pl zaprosiliśmy blogerkę modową i pasjonatkę sportu YLON – Ilonę Siok. Razem z Iloną omówiliśmy koncepcję realizacji, miejsce i wybraliśmy modele, które chcieliśmy pokazać w nowym filmie, którego nagranie zaplanowaliśmy w Gdańsku.

Nasz spacer po Trójmieście okazał się bardzo owocny. Realizacja filmowa z udziałem YLON przebiegała bardzo sprawnie, Ilona świetnie czuła się przed kamerą, była bardzo kreatywna i doskonale wiedziała, co i w jaki sposób chce pokazać. Stylizacje jakie przygotowała były bardzo przemyślane, na czasie i przede wszystkim różne, dzięki czemu każdy może znaleźć inspirację dla siebie.

 

film promujący filmowanie Remedy-Brand Szczecin

 

film promujący filmowanie Remedy-Brand Szczecin produkacja filmowa

 

film promujący filmowanie Remedy-Brand Szczecin

Ylon w trakcie produkcji podzieliła się z nami swoją wiedzą dotyczącą technologii stosowanej w poszczególnych modelach, trzeba przyznać, że zrobiła na nas wrażenie. Wiedziała o czym mówi, zwracała uwagę na detale, a przede wszystkim opowiadała z pasją, co bardzo sobie cenimy.

film promujący filmowanie Remedy-Brand Warszawa

film reklamowyfilmowanie Remedy-Brand Szczecin

Zobacz więcej naszych produkcji