Remedy-Brand | Video lookbook – Retrokicks.pl
16930
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16930,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Video lookbook – Retrokicks.pl

 

Video lookbook przedstawiający propozycję stylizacji z asortymentem sklepu Retrokicks.pl

 

Realizacja video lookbooka dla marki Retrokicks.pl zajęła ponad 6 godzin nagrań w Studio Foto-team znajdującym się w Szczecinie. Realizacja przebiegała bardzo sprawnie, dzięki udogodnieniom studia i wsparciu opiekuna z ramienia Foto-Teamu Marcina Haczyka. Świetnie oświetlenie, przemyślany rozkład studia i dostępność akcesoriów z pewnością urozmaiciła plan filmowy.

Z Sandrą Kwaśniewską współpracowaliśmy już przy wcześniejszych projektach, wiedzieliśmy, że zaproszenie jej do kolejnego projektu z pewnością będzie rzutowało dobrymi efektami. Sandra ma doskonałe wyczucie, świetnie czuje się przed kamerami, jest też świadoma swojego ciała co znacznie ułatwia uzyskanie dobrych kadrów.

 

video lookbook Remedy-Brand filmowanie Szczecin

 

video lookbook Remedy-Brand filmowanie Szczecin

 

video lookbook Remedy-Brand filmowanie

Koncepcja na video lookbooka zakładała ujęcia statyczne i dynamiczne, na nierozpraszającym tle, w kolorowych i odważnych stylizacjach zaplanowanych przez Sandrę. Jak wyszło oceńcie sami.

 

Zobacz więcej naszych produkcji