Remedy-Brand | Stop the moment – Short Film
16923
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16923,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Stop the moment – Short film

 

Stop the moment to materiał, który powstał zupełnie przez przypadek…

 

Niedziela okazała się być bardzo kreatywna. Zwykły spacer po szczecińskiej Puszczy Bukowej rozciągającej się nad Jeziorem Szmaragdowym okazał się być świetną inspiracją do złożenia materiału video. Inspiracji nie trzeba szukać daleko, jest w zasięgu ręki…trzeba tylko się dobrze rozejrzeć.

Bardzo rzadko mamy możliwość pozwolić sobie w ciągu dnia na kilka godzin zupełnie dla siebie, zazwyczaj zasypani jesteśmy terminami i kolejnymi projektami do zrealizowania, dlatego te kilka chwil podczas, których powstał całkiem fajny Short Film z naszego spaceru jeszcze bardziej nas cieszy. Materiał miał bardzo dobre przyjęcie, może właśnie dlatego, że to co robimy to faktycznie pasja i nawet w tych niekomercyjnych projektach są ujęcia, które trafiają do odbiorców.

Remedy-Brand filmowanie Szczecin

 

Remedy-Brand filmowanie Szczecin film reklamowy

 

Remedy-Brand filmowanie Szczecin film promocyjny

Na spacer zabraliśmy ze sobą sprzęt, który używamy także do realizowanych przez nas zleceń. Panasonic Lumix GH4 i jego młodszego brata Panasonic GH5. Panasonic GH4 połączyliśmy z obiektywem Panasonic Lumix G Macro 30 mm/F2,8 natomiast Panasonic Lumix GH5 z Meyer Optik Görlitz Orestegon 29mm/F2.8. Dźwięki jakie słyszycie w naszym filmie zarejestrowaliśmy za pomocą rekordera audio Zoom H-6 z kapsułą o kierunkowym poborze dźwięków. To wystarczyło by nagrać te kilkadziesiąt sekund z zimowego spaceru.

Zobacz więcej naszych produkcji