Remedy-Brand | Klip muzyczny Bonsoul realizowany przez Remedy-Brand
Produkcja teledysku muzycznego Bonsoul w Szczecinie realizowanego przez Remedy-Brand. Filmowanie to nasza pasja.
16679
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16679,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Klip muzyczny – BonSoul – Tyfy Tyfy

 

Teledysk realizowany dla duetu szczecińskiego rapera Bonsona i pochodzącego z Lublina producenta Soulpete.

 

Nasze produkcje to także klipy muzyczne, o których nagrywaniu opowiemy Wam dziś trochę szerzej. Przed naszymi obiektywami pojawili się Bonson i Soulpete z kawałkami na nową płytę Bonsoul Lepiej nie wnikać.

Dwa klipy jakie zrealizowaliśmy mają mocno miejski klimat i dokładnie taki był ich zamysł. W Szczecinie nie brakuje miejsc odpowiadających streetowej koncepcji, dzięki czemu podróż po mieście okazała się bardzo owocna.

 

teledysk muzyczny Remedy-Brand 4 Szczecin produkcja filmowa

 

nagrywanie teledysku Szczecin Remedy-brand — kopia

 

szczecin remedy-brand teledysk klip muzyczny — kopia

Podczas nagrań towarzyszyli nam nasi ulubieńcy w postaci Sony A7S II i stabilizatora DJI RONIN M. Korzystaliśmy z kilku obiektywów m.in. obiektyw Samyang 85mm, szerokokątnego obiektywu tej samej firmy, a także obiektywu 12mm. Sprzęt jak zawsze spisał się super, zupełnie inaczej jednak spisała się pogoda….

Podczas nagrywek powstało także kilka zdjęć dla Retrokicks.

 

teledysk produkcja filmowa remedy-brand szczecin — kopia

Zobacz więcej naszych produkcji