Remedy-Brand | Video relacja – KIA Polmotor Szczecin Open
17121
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17121,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

KIA Polmotor Szczecin Open – Międzynarodowy Turniej Tenisowy U14

 

Video prezentujące przebieg turnieju tenisowego rozgrywanego w Szczecinie

 

Realizacja powstała na zlecenie Kia Polmotor należącej do Grupy Polmotor. Na kortach znajdujących się przy Hali Tenisowej ul. Wojska Polskiego 127, rozgrywał się przez tydzień Międzynarodowy Turniej Tenisowy U14-KIA Polmotor Szczecin Open, który został otwarty przez Prezydent Szczecina- Pan Piotr Krzystek, Pana Konrada Kijaka Dyrektora ds. Handlowych i Administracji Grupy Polmotor.

W grze pojedyńczej chłopców Gabriel Matuszewski wygrał z Patrykiem Stankiewiczem 6-2 1-0 i krecz (kontuzja). W kategorii dziewcząt w grze pojedyńczej wygrała Lucie Havlickowa z Aglaya Fedorova 1-6 7-5 6-0. Nie brakowało sportowych emocji i zacięcia, a także słów wsparcia i dopingu kibiców. 

 

 

Niekrępujący reportaż filmowy

 

Podczas tygodnia zmagań uczestników, którzy przyjechali z ponad 10 państw Europy właśnie do Szczecina mogliśmy obserwować budzące podziw przygotowanie, Podczas realizacji używaliśmy dji Ronin M z Panasonic GH5, a także Sony A7S II z obiektywem Sigma AF 70-200/2.8, który udostępniła nam firma Sigma Pro Center. Obiektyw ten posłużył nam zarówno do filmowania, jak i fotografowania. Obiektyw był wystarczający i jak to teleobiektyw pozwolił na zachowanie odległości, dzięki której uczestnicy turnieju nie czuli naszego towarzystwa. Jest to z pewnością niepodważalna zaleta obiektywów teleskopowych, możliwość otrzymania nawet bliskich, portretowych ujęć ze sporej odległości. Takie obiektywy idealnie spisują się podczas meczy, koncertów, a także innych realizacji, gdzie konieczne jest zachowanie odległości. Miłośnicy fotografowania zwierząt także cenią sobie taki szkła.

Film promocyjny

produkcja filmowa

produkcja filmowa

Zobacz więcej naszych produkcji