Remedy-Brand | Film reklamowy Renault Espace realizowany przez Remedy-Brand
Produkcja filmu reklamowego dla Renault Polmotor. Film reklamowy komfortowego samochodu, realizowaliśmy 3 dni w Szczecinie i okolicach miasta.
17245
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-17245,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

 

Trzy dni realizacji i komfortowej jazdy

 

Możliwość stworzenia filmu reklamowego dla Renault Polmotor bardzo nas ucieszyła, przede wszystkim zaufanie do naszego warsztatu i zostawienie nam „wolnej ręki” co do realizacji, miejsc, a także ogólnego wydźwięku obrazu to dla nas niesamowite wyróżnienie. Ten projekt mocno różnił się od wszystkich poprzednich m.in. tym, że oprócz tworzenia materiału video, mogliśmy przetestować to niesamowite auto, jakim jest Renault Espace.

Auto odebraliśmy w piątek o godz. 16.00 z salonu Renault Polmotor mieszczącego się na ul. Struga. Pan który wydawał nam samochód był bardzo profesjonalny, zaprezentował nam wszystkie technologie w jakie został wyposażony Espace w wersji Initiale Paris. Zwrócił naszą uwagę zarówno na System 4Control oraz System MULTI-SENSE, które nie tylko ułatwiają prowadzenie auta, ale również pozwalają spersonalizować Renault Espace poprzez dostosowanie stylu jazdy do upodobań kierowcy. 

Bardzo szybko okazało się, że to auto idealne dla filmowców !

 

Piątkowe popołudnie wykorzystaliśmy oczywiście do nagrania pierwszych ujęć i poznania Espace. Ruszyliśmy na drogę ekspresową, gdzie mogliśmy sprawdzić opcję aktywnego tempomatu, a także przetestować style jazdy, system R-Link i oczywiście Bose Surround System®. Sprawdziliśmy również Czujnik Martwego Pola w lusterkach, który uważamy, że powinien być w podstawowym wyposażeniu każdego auta. Omówiliśmy jeszcze raz plan na sobotę i wróciliśmy do domu bardzo zadowoleni z tej przyjemnej podróży z przekonaniem, że to właśnie auto, które idealnie sprawdziłoby się nam na codzień. Przestronny bagażnik z funkcją One Touch dodatkowo zwiększa powierzchnię, która okazała się idealna dla naszych statywów, ronina, glidecama, drona i całej reszty sprzętowej rodzinki.

 

W sobotę postanowiliśmy zacząć od umycia auta… pojechaliśmy na myjnię, umyliśmy auto i ruszyliśmy w stronę Mierzyna. Szybko się okazało, że zanim zaczniemy filmować musimy jeszcze raz umyć samochód, bo nie wzieliśmy pod uwagę, że na ciemnej karoserii po myciu zostaną takie zacieki. Ruszyliśmy więc z powrotem na myjnie, po drodze zdążyliśmy zadzwonić do Doradcy, który wydawał nam auto z prośbą o instruktaż mycia. Okazało się, że auto od razu po myciu należy wytrzeć na sucho…. czego my wcześniej nie zrobiliśmy. Kupiliśmy zestawy ścierek, umyliśmy ponownie samochód i kolejną godzinę wycieraliśmy je starannie by prezentowało się jak należy, z pewnością z boku wyglądało to trochę zabawnie, a mijający nas ludzie patrzyli na nas z niedowierzaniem.

 

Dobry humor nas nie opuszczał przez cały dzień, który przebiegł już faktycznie zgodnie z naszymi założeniami. Skupiliśmy się najpierw na ujęciach w ruchu, filmowaliśmy za pomocą drona, a także z bagażnika Smarta naszych przyjaciół. To niepozorne auto doskonale sprawdziło się, jako narzędzie do pracy. Przemieszczaliśmy się między lasem niedaleko Wołczkowa, a Dobrą. Oczywiście zrobiliśmy też sporo kilometrów dogrywając ujęcia w Szczecinie, pokonując m.in. uliczki w pobliżu Filharmonii, Zamku Królewskiego i nabrzeża.

Podczas weekendu nakręciliśmy nie tylko film reklamowy, ale również przebieg naszej pracy. W naszym filmie z backstage niestety nie mogliśmy pokazać wszystkich ujęć (z różnych względów) jednak mimo to zrobiliśmy kolejny materiał w którym zobaczycie jeszcze więcej samochodu, sprzętu, naszej pracy i usłyszycie również Łukasza, który opowiada o swoich wrażeniach z jazdy.