Remedy-Brand | Film reklamowy – Brytyjka.pl
16880
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16880,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

 

Brytyjka.pl – Black Sheep – Film reklamowy

Film reklamowy dla marki Black Sheep dostępnej jedynie w Brytyjka.pl

 
 

Black Sheep to marka plecaków jeansowych, która mocno zaznaczyła swoją obecność na rynku. Te niezwykłe modele zaprezentowane przez nas w filmie reklamowym realizowanym w Szczecinie na zamówienie sklepu Brytyjka.pl pokazane zostały w zestawieniu różnych stylizacji przez trzy fantastyczne modelki.

Tworząc scenariusz filmu reklamowego dla marki Black Sheep uwzględniliśmy przedział wiekowy potencjalnych klientów sklepu Brytyjka.pl, trzy zupełnie różne charaktery modelek i kilka zupełnie od siebie różnych miejsc.

 

produkcja filmowa video lookbook remedy-brand szczecin

 

produkcja filmowa video lookbook remedy-brand szczecin filmowanie

 

filmowanie szczecin remedy-brand film fashion

Ustalenie grupy odbiorców i charakteru marki znacznie ułatwiło pisanie scenariusza do filmu reklamowego, ponieważ sposób przekazu treści audio-wizualnej powinien być spójny z zamysłem i wpisujący się w preferencje odbiorców. Film reklamowy jest potrzebny każdej marce bez względu na branżę. W czasach mediów społecznościowych to właśnie obraz trafia do odbiorców najskuteczniej,  a kanały takie jak Facebook preferują tą właśnie formę reklamy.

 

 

Zobacz więcej naszych produkcji