Remedy-Brand | Film promujący – Wystawa fotografii „Wojownicy”
16902
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16902,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Film promujący Wystawę fotografii „Wojownicy”autorstwa Roberta Jachima i Marcina Haczyka.

 

Film promujący wystawę fotografii „Wojownicy”, której przyświecał charytatywny cel

 

Film powstał na zlecenie wybitnych fotografów portrecisty znanego z kobiecych pełnych zmysłowości kadrów Marcina Haczyka, a także Roberta Jachima zajmującego się portretami, reportażami, a także zdjęciami wnętrz. Film prezentuje przygotowania do wystawy poświęconej „Wojownikom” zawodnikom szczecińskiego klubu Berserkers Team Poland. Rewelacyjne kadry obrazujące emocje, zaangażowanie i ciężką pracę podczas treningów można było podziwiać podczas wernisażu, który odbył się w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

Prace autorów drukowane były w Studiu Foto-Team.pl na ploterze firmy Canon imagePROGRAF PRO-4000. Z pośród kilkudziesięciu tysięcy kadrów w Studio Foto-Team wydrukowano 30 fotografii w dużych formatach, które można było podziwiać podczas wystawy, a co więcej wylicytować. Pieniążki z licytacji dzieł szczecińskich fotografów przeznaczone były na pomoc utytułowanemu polskiemu sportowcowi, który uległ wypadkowi w wyniku którego został sparaliżowany. Mariusz Cendrowski, bo o nim mowa uprawiał zawodowo boks, dziś porusza się na wózku inwalidzkim, zmagając się każdego dnia się z żmudną rehabilitacją.

Wystawa Wojownicy Remedy-Brand Produkcja Filmowa Szczecin

Wystawa Wojownicy Szczecin Remedy-Brand Produkcja Filmowa

 

fotografia Remedy-Brand film promocyjny

Stowarzyszenie PROGRESSUM było patronatem tego wydarzania, tylko dzięki zaangażowaniu tak wielu osób wystawa zainteresowała ponad sto osób, które uczestniczyły w wernisażu, spotkaniach ze szczecińskimi zawodnikami Berserkers Team Poland.

Zobacz więcej naszych produkcji