Remedy-Brand | Film promujący – 70lecie ZSB im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie
16944
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16944,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Film promujący 70lecie ZSB im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie

 

Film realizowany dla absolwentów i uczniów ZSB im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie

 

Produkcja filmu promocyjnego ZSB im. Kazimierza Wielkiego w Szczecinie z okazji jej 70lecia była bardzo czasochłonna ze względu na ilość przedmiotów, warsztatów i innego rodzaju zajęć, jakie znajdują się w ofercie ZSB, które chcieliśmy na filmie promocyjnym pokazać.

Film miał za zadanie przedstawić szkołę, jej kierunki, a także uczniów, nauczycieli i absolwentów, oddając tym samym szacunku do absolwentów i pracy, jaką sami włożyli w powstawanie tej instytucji.

 

filmowanie WArszawa Remedy-brand produkcja filmowa

 

film preklamowy ZSB SZCZECIN remedy-brand produkcja filmowa wideofilmowanie

W filmie chcieliśmy pokazać różnorodne ujęcia, zarówno detaliczne, jak i szerokie kadry. Nie zabrakło ujęć portretowych i ujęć z powietrza do których wykorzystaliśmy drona. Nagranie materiału zajęło ponad tydzień, następnie czas poświęciliśmy na postprodukcję. Film prezentowany był w Teatrze Polskim podczas uroczystości organizowanej z okazji obchodów 70lecia Zespołu Szkół Budowlanych w Szczecinie.

filmowanie film preklamowy ZSB SZCZECIN remedy-brand produkcja filmowa

film reklamowy ZSB SZCZECIN remedy-brand produkcja filmowa

Zobacz więcej naszych produkcji