Remedy-Brand | Film promocyjny – Fundacja Cancer Fighters
16914
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16914,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

Film promocyjny – Fundacja Cancer Fighters

Film promocyjny fundacji Cancer Fighters, która wspiera najmłodszych wojowników w walce z chorobą

 

Cancer Fighters to fundacja której mottem przewodnim jest hasło:„Diagnoza to nie wyrok, tylko impuls do pokazania swojej wewnętrznej siły” i zdecydowanie się pod tym podpisujemy. Podczas kilku produkcji filmowych jakie mieliśmy przyjemność realizować dla Fundacji poznaliśmy naprawdę dzielnych wojowników i mimo tego, że większość z nich to zdecydowanie małe dzieci ich siła do walki jest ogromna. Działania Cancer Fighters pozwalają nabrać siły do walki z tak ciężką chorobą jaką jest nowotwór. dają dzieciom i młodzieży poczucie, że nie wolno się poddawać i należy przede wszystkim skupić się na pozytywnym myśleniu, mimo tak trudnych i ciężkich chwil jakie przeżywają.

Ponadto aktywna praca fundacji daje dzieciom i młodzieży poczucie, że nie wolno się poddawać i należy przede wszystkim skupić się na pozytywnym myśleniu, mimo tak trudnych i ciężkich chwil jakie przeżywają.O motywacji, nadziei i wierze w wygraną przedstawicielom fundacji mówić jest z pewnością wolno, ponieważ wśród nich są osoby, które taką walkę mają już za sobą !  I z pewnością jest to jeden z czynników, który sprawia, że fundacja ma coraz większe pole działania i zrzesza wojowników i ich rodziny z kolejny miast Polski.  Nie można nie wspomnieć o zaangażowaniu, otwartych umysłach i kreatywności, jaką prezentują członkowie fundacji. Kilka tych świetnych pomysłów mieliśmy możliwość filmować.

 

cancer fighter film promocyjny Remedy-Brand

 

remedy-brand produkcja filmowa szczecin

 


Wideorelacja w takich miejscach jak odział szpitalny nie jest łatwa, i to nie ze względu na oświetlenie z czym zazwyczaj zmagają się filmowcy. Przed obiektywami mamy okazję oglądać najprawdziwsze emocje i uczucia, uśmiechy i łzy wzruszenia które z pewnością na długo zapamiętamy. Dzielni rodzice i jeszcze bardziej odważne dzieci, którym takie spotkania z fundacją pozwalają na nowo odzyskać siły i stanąć dzielnie do walki z chorobą. Aktywna praca fundacji wynika przede wszystkim z pasji, co można zaobserwować w prezentowanych wyżej relacjach. Do działań fundacji dołącza się wielu wolontariuszy, dzięki czemu fundacja rośnie w siłę, a na twarzach jej podopiecznych coraz więcej jest uśmiechów. Cieszymy się, że naszymi produkcjami filmowymi możemy wspierać wojowników ! I z pewnością będziemy to robić.

 

remedy-brand produkcja filmowa film promocyjny szczecin 1

Zobacz więcej naszych produkcji