Remedy-Brand | Film promocyjny – EuroMedis
16915
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16915,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive

EuroMedis – Film Promocyjny

Film promocyjny dla europejskiego Centrum Medycznego EuroMedis zajmującego się
diagnostyką i leczeniem chorób z zakresu neurologii i psychiatrii i nie tylko.

 

 

16 godzin na planie po to by oddać klimat, przebieg dnia i przede wszystkim zaakcentować profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta. Zlecenie dla Centrum Medycznego EuroMedis od samego początku bardzo nam się podobało, zaangażowanie personelu i zarządu, dbałość o detale i przede wszystkim poczucie humoru sprawiło, że 16 godzin minęło jak minuta.

„Bardzo dobrze! Jeszcze raz !” – to hasło z pewnością utkwiło wszystkim w pamięci. Niektóre sceny powtarzaliśmy po kilka razy dbając o to by w żadnej szybie dzielącej kolejne pomieszczenia diagnostyczne nie odbiło się światło, kamera, operator, następne kilka powtarzaliśmy po to by idealnie odtworzyć kolejne sekwencje tworzące jeden spójny obraz. Z tego właśnie względu Pan Jerzy mył ręce ponad 40 minut, a Pani z recepcji z pewnością pokonała kilka dobrych kilometrów.

 

Remedy-Brand Produkcja Filmowa Making Of

 

Euromedis Remedy-Brand Produkcja Filmowa Euromedis Making Of Szczecin — kopia

Dla klientów Centrum Medycznego taki materiał video jest z pewnością bardzo ważny, dzięki niemu poznają miejsce i ludzi, którym powierzają swoje zdrowie.

 

 

Zobacz więcej naszych produkcji