Remedy-Brand | Backstage, czyli jak powstaje film reklamowy
Making of to nie tylko materiał obrazujący przebieg prac. Powstawanie filmu promocyjnego wymaga przemyślanych działań, a nie zawsze profesjonalnego studia.
16621
post-template-default,single,single-post,postid-16621,single-format-standard,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
making off realizacja filmowa Szczecin

Making of z produkcji filmu reklamowego dla Studia Urody „Candy”

Making of z produkcji filmu reklamowego dla Studia Urody „Candy”

Dzień na planie filmowym to przede wszystkim świetna zabawa, zwłaszcza, gdy lubi się to co się robi. Podczas realizowania filmu reklamowego dla Studia Urody „Candy” mieliśmy okazję współpracować z osobami, które lubią to co robią, a praca przed obiektywem to jedna z ich specjalności.

Właśnie dlatego powstał making of z naszej pracy i masa zdjęć z backstage, które mieliście okazję zobaczyć na naszym Instagramie i w Insta Stories. Praca nad filmem reklamowym zajęła ponad 6 godzin, podczas których powstała masa ujęć detalicznych i portretowych, bo dokładnie na takich nam zależało.

 

filmowanie Szczecin Remed-Brand rekalma — kopia

remedy-brand szczecin reklama produkcja reklama

Oczywiście oprócz relacji video z backstage, powstało także kilka zdjęć w tym także zdjęcia portretowe. Powyżej pozowała Patrycja Witkowska w makijażu wykonanym przez Sandrę Kwaśniewską właścicielkę Studia Urody „Candy”, która zajmowała się podczas realizacji wizażem modelek, a także sama pozowała do kilku kadrów.
Zdjęcie zrobiliśmy aparatem Panasonic GH4 i obiektywem, którego używamy bardzo sporadycznie, a mowa o : Tamron 14-150mm i f 3.5-5.8 . Modelka doświetlona była lampą ledową o temperaturze barwowej 4,500 K.

 

making of film reklamowy Remedy-Brand Szczecin

 

Zobacz więcej naszych wpisów