Remedy-Brand | Operator kamery podczas realizacji na żywo Szczecin
Filmowanie Szczecińskich Juwenaliów to 3 dni realizacji na żywo. Cieszymy się, że Remedy-Brand również należało do zespołu operatorów kamer.
17178
post-template-default,single,single-post,postid-17178,single-format-standard,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
relacja na żywo

Juwenalia, czyli realizacja na żywo

Transmisja na żywo, czyli gra zespołowa

Transmisje na żywo, czyli tak zwane „Live” są powszechnie znane z mediów społecznościowych z których chętnie korzysta większość z nas dzieląc się najlepszymi chwilami, zresztą śledząc nasze kanały wiecie, że też jesteśmy ich zwolennikami. W zasadzie nic trudnego jeżeli kierujemy ją do naszych znajomych, czy przyjaciół. Wystarczą odpowiednie aplikacje -Facebook, Instagram i dzielimy się ze znajomymi tym co w danej chwili uważamy za ważne, czy ciekawe. Transmisja Szczecińskich Juwenaliów to jednak zdecydowanie inna forma realizacji, znacznie bardziej wymagająca nie tylko sprzętowo, ale także logistycznie, organizacyjnie. Możliwość udziału w realizacji Szczecińskich Juwenaliów bardzo nas ucieszyła, trzy dni pracy na pełnych obrotach, czyli to co lubimy najbardziej.

Razem z innymi operatorami i nie tylko działaliśmy dla Nyks Media którego właścicielem jest Łukasz Nyks. Świetna współpraca, zaangażowanie wielu ludzi i dobra robota. Czyli dokładnie taki efekt jaki powinnien być. Naszym zadaniem było realizowanie ujęć ze sceny (Łukasz), a także foto reportaż przebiegu prac (Karolina). W naszych obiektywach znaleźli się uczestnicy studenckiego eventu, wokaliści i bandy m.in. Krzysztof Krawczyk, Bonson, Matek, O.S.T.R., Dżem, Basastral x Igo, Tragarze, Paluch, Dwa Sławy, Otsochodzi, Paranoja, Gromee. To był świetny weekend.


Ujęcia realizowane przez nas i innych operatorów emitowane były na telebimach znajdujących się po bokach sceny. Dzięki naszej pracy nawet najbardziej oddalone od sceny osoby mogły dokładnie widzieć co się na niej dzieje. O pokazywanych ujęciach decydował realizator, który miał podgląd na emitowane z naszych kamer obrazy, informując nas kilka sekund wcześniej o tym, że nasz obraz będzie emitowany. Centrum dowodzenia w którym przebywał realizator, a także osoba odpowiedzialna za odpowiednie przygotowanie techniczne naszej pracy znajdowała się pod sceną w specjalnym namiocie reżyserskim. W tym miejscu także odpoczywaliśmy i omawialiśmy kolejne etapy realizacji i emisji. Naszym zadaniem było pokazanie tego co dzieje się na scenie, a także publiczności, ponadto musieliśmy wziąć pod uwagę sugestie Zleceniodawcy, jak i preferencje artystów.

artyściZobacz więcej naszych wpisów