Remedy-Brand | Video marketing idealny ale firm I nie tylko
Video marketing pozwala na przekazanie treści za pomocą obrazu. Wykorzysatnie video w marketingu jest doskonałym rozwiązaniem dla dużych i małych przedsiębiorstw.
16855
post-template-default,single,single-post,postid-16855,single-format-standard,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
profesjonalna produkcja filmowa reklama Remedy-Brand

Film informacyjny jest doskonałą treścią video marketingową

Seria filmów informacyjnych jako narzędzie marki eksperckiej

Budowanie eksperckiej marki to jedna ze strategii marketingowych na której się skupimy w dzisiejszym poście, ponieważ idealnie wpisują się w nią działania podejmowane przez Centrum Medycznego EuroMedis. Budowanie wizerunku marki eksperckiej wśród potencjalnych klientów jest niezwykle ważnym i odpowiedzialnym zadaniem, ponieważ zobowiązuje do przekazywania treści i innych materiałów, które będą rzetelnie przygotowane dla danej grupy odbiorców. Zaznaczyć należy, że za teorią musi iść praktyka, a więc i autentyczność. Przekazywanie samej wiedzy nie wystarczy. Jeżeli firma obiera wymienioną w poście strategię marketingową, musi być świadoma, że jakość usług/oferty musi zgadzać się z przedstawionymi w postach założeniami.

.

Marka ekspercka powinna być nastawiona na dialog w mediach społecznościowych (i nie tylko), otwartość na rozwiązywanie problemów innych ludzi w danej dziedzinie ich życia wpisującej się w działania marki. Marka ekspercka nie musi mieć „złotych recept”, ma prawo nie wiedzieć, a także ma prawo do popełnia błędów, jednak koncepcja marki eksperckiej zakłada, że będzie ona gotowa rozwiązać problem klienta, chociażby poprzez podejmowanie działań, które świadczyć będą o zaangażowaniu w relację z klientem.

 

produkcja filmowa reklama Remedy-Brand profesjonalna

 

produkcja filmowa reklama Remedy-Brand — kopia

 

Pokaż swoją firmę z poziomu eksperta

 

Budowaniu marki eksperckiej sprzyja video marketing, który wykorzystało Centrum Medyczne EuroMedis. Seria filmów informacyjnych wyjaśniająca specjalizację poszczególnych lekarzy, a także innych pracowników placówki jest doskonałym działaniem marketingowym. Centrum Medyczne EuroMedis przekazuje merytoryczne treści w sposób przystępny dla sprecyzowanej wcześniej grupy odbiorców. Filmy informacyjne udostępniane w mediach społecznościowych, nie powinny być dłuższe niż 90 sekund, ponadto powinny posiadać napisy, a przede wszystkim jasny przekaz. Oczywiście ważne są także techniczne zagadnienia związane z realizacją filmów informacyjnych, postprodukcji materiału video, jednak jest to treść na zupełnie nowy post.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, służymy pomocą w tworzeniu treści audio-wizualnych sprzyjających budowaniu marki eksperckiej.

Kontakt